Narodila jsem se 19.7.2001 jako první dcera Boye Cimiro a Princess Peyort . Byla jsem druhá z vrhu a můj bratr Aran mne ve všem předbíhal , ale šlapala jsem mu na paty .

 ARANTROMBIK a  AKINA TROMBIK

Jsem nejšťastnější fenka , která nemusela změnit majitele a mohla být v blízkosti svých obou rodičů . Velice jsem se těšila na bonitaci v Mladé Boleslavi  , kde bylo hodně Yorku a moc se mi tam líbilo .

AKINA TROMBIK a  PRINCESS PEYORT

První krytí mi páníček zajistil s Ich Orlando Hocco Jereta ČMKU 8227/97 , který se mi moc líbil . Z tohoto spojení se narodili Carlos a Cezar .

Jelikož Orlando odešel do psího nebe , vybral mi páníček nového nápadníka a to Umberto Hocco Jereta  . Z tohoto spojení nic nebylo , protože jsem potratila dva týdny před porodem.

 

 

Ještě , že za týden měla štěňátka moje mamina Princess a já ji pomáhala s výchovou nevlastních sourozenců , které jsem milovala jako vlastní a využila jsem každé její krátké nepřítomnosti , abych se s nimi mohla pomazlit . Dělalo mi to moc dobře .

EDIZIONE DISOGNO

EDIZIONE DISOGNO

BOHEMIA PLATINA

Tentokrát mi Páníček zajistil tři nápadníky dva z okolí Brna a jednoho z Rychvaldu . Protože paničce se nechtělo jet do Brna , tak to vyhrál Jch. Edizione Disogno . 16.1.2005 se mi narodila štěňátka jeden pejsek Endy a dvě fenečky Elis a Enny.

AKINA a ENDY , ELIS a  ENNY

První se narodila Elis 130 g , která to vzala ze špatného konce a přišla na svět nohama napřed . Páníčkové byli moc nervózní protože holka byla dost studená . Za  necelou hodinu přišel na svět kluk 140 g , pro kterého neměli jméno , protože čekali dvě holky .

ELIS ,  ENDY ,  ENNY , třidenní

Později mu dali jméno Endy , protože měl být poslední . Podle mé hmotnosti odhadovali dva přírůstky a podle toho měl být konec . Panička mne vzala ven , abych se mohla po porodu vyvenčit a pak mne ještě umyla , abych šla ke svým potomkům čistá . Jakmile jsem byla mezi svými ratolestmi , tak si jejich dcera všimla , že ještě rodím a tak bleskově nastoupil tým a přivítali malinkou Enny 90 g , kterou jsem málem ztratila cestou .

Trojčata po třech dnech po vrhu ENDY,ELIS,ENNY

Enečka i přesto , že byla mrňavá byla velice vitální a ihned se přisála a doháněla své sourozence v konzumaci mléka . Holky ihned zjisti , že jsem se vzdálila a velice hlasitě mne volají , abych se vrátila zpět  Endy je pohodář , dá si svou dávku a nic ho nezajímá , kde jsem .

ELIS, ENDY , AKINA a ENNY

Je to smutný uděl matky  vychovat ratolesti a a pak se dívat jak se rozletí do světa . Ještě , že holky Elis a Enny  jsou spolu a Endy se snad taky neztratí a budu je moci všechny občas vídat.

Oznamuji Vám , že dne 27.4.2006 se narodili 3 zdravíí kluci Fabbien , Fallco a Frederico . Otcem je Belami Royal Maridor, kterého pániček uviděl na výstavě v Brně a ihned se mu zalíbil .

Belami Royal Maridor

BELAMI ROYAL MARIDOR

Z DVORA FONOVIC

 

Za dva dny po vrhu jsou všichni čili .

Dalšího nápadníka mi pániček zajistil v chovatelské stanici Stříbrné Přání a to

MCH ICH  UNI TOP STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ

Dne 6.7.2007  se mi narodily z vrhu "H" první mé paterčata dva kluci a tři holčičky .
První dvě holky jsem porodila sama bez pomoci a než nás našel náš páníček tak už prvorozená dokonce i  pila sama a druha se už na to chystala .
Ostatní se rodili jako po másle.
V nejbližší době zde uvedeme  jejích fota.

Akina Trombik 2005


VSTUP na RODOKMEN AKINA TROMBIK

 

 

 

 

VSTUP  na   ODCHOVY

VSTUP na GALERII

VSTUP  na  SEZNAM

NAPIŠTE NÁM

Vše na těchto stránkách je možno použit k soukromým účelům.
Jsem rád, pokud se Vám tyto stránky líbily
.
 Trombik Miroslav © 200
5