Narodil jsem se 3.6.2004 jako poslední z vrhu paterčat . Moc se mi ven nechtělo protože se mi tam líbilo a už od svého zrodu jsem byl pohodář se smyslem pro legraci . Protože při porodu se na mne nemohli dočkat , tak jsem jim nejprve zamával levou zadní a pak jsem to vzal na svět saltem , aby viděli , jaká je to pro mne brnkačka . A aby viděli , že jsem chlapík , tak už na pupeční šňůře jsem dosáhl na struk a občerstvoval se maminým mlékem.
Taky jsem měl velikánské bříško a byl největší z vrhu , abych dostal svému jménu Don Magic . V době , kdy se všichni sourozenci choulili a měli hlad , tak já se vyvaloval na zádech a slastně odpočíval .Bezstarostné mládí u maminy se skončilo a nastal den mého odchodu . 14.8.2004 si přišla pro malé klubíčko 1,15 kg má nová majitelka , kterou jsem si ihned zamiloval i celou její rodinu .
I přes počáteční problémy a určitý nezájem mého nového pána , který mne nechtěl jsme nyní kamarádi a dokonce umím návštěvě podat pacičku , aby všichni viděli , že jsem slušně vychovaný .

Tak si jezdím na dovolenou

~ Don Magic Trombik ~

Copyright 2004

VSTUP  na  RODOKMEN

 

VSTUP na stránku DAMIAN

VSTUP na stránku  DASTY VSTUP na ODCHOVY

VSTUP na stránku DOLLY

 VSTUP na stránku  DONNA


VSTUP do GALERIE

VSTUP  na  SEZNAM


NAPIŠTE NÁM
Vše na těchto stránkách je možno použit k soukromým účelům.
Jsem rád, pokud se Vám tyto stránky líbily.
 Trombik Miroslav © 2004